Menu Zavrieť

Žilina  20. september  2011

Takže vykľulo sa šidlo z vreca! Markíza odvysielala druhú časť Let´s Dance. Stačilo pozerať prvú časť a uvedomiť si, aký obrovsky rýchly,  žiaľ pozitívny, prienik spôsobilo účinkovanie „páru“ Horján + Vrána v tejto „šou“ do radov homosexuálov, osôb LGBT, ale najmä vlažných duší slovenskej verejnosti.

Skutočne dobre vybratý „pár“, technicky zdatný, ktorý láme rekordy popularity, dostáva „standing ovation“ a žne búrlivý ohlas za svoje účinkovanie. Nič lepšie si nemohla homosexuálna loby presadiť do priameho prenosu!

A čo druhá časť Let´s Dance? Dovolíme si doslovne citovať postupné reakcie po odtancovaní tohto „páru“:

Ján Ďurovčík: (Horjánovi) „Ty si vážne povedal, že zverejníš zoznam homosexuálov v šoubiznise?! (búrlivý smiech a potlesk obecenstva)

Horján: (Ďurovčíkovi) „Nie si v ňom“ (búrlivý smiech a potlesk obecenstva)

Ján Ďurovčík: (Horjánovi)  „Ja nechápem prečo toľko roboty ty si dávaš, však stačilo urobiť zoznam heterosexuálov, to máš na dve strany.“ (búrlivý smiech a potlesk obecenstva)

Horján: (Ďurovčíkovi) „Ale to by tu skoro nikto nezostal“

Rolincová (hodnotenie) „Bolo to dekadentne krásne…“

Banášová (rozhovor s aktérmi) „Vy ste si tento týždeň užili aj svoje rôzne reakcie, myslím, že dokonca aj v novinách bola nejaká iniciatíva  nejakého katolíckeho združenia, pritom neviem, prečo sa boja, však gejov odtiaľ nebudeš hovoriť, Ty len zo šoubiznisu, nie?“

Banášová k Horjánovi: „Ty si sa napríklad rozhodol byť gej, lebo si videl Lolka a Bolka a to Ťa inšpirovalo alebo…“

Horján (odpoveď)  „Ja neviem, mňa inšpirovalo veľa vecí, ale až neskôr po Lolkovi a Bolkovi…“

 

Lebo nič nie je skryté, čo by sa neprezvedelo…(Mk 4,22)

I za peniaze slovenských koncesionárov sme sa v priamom prenose dozvedeli konečne pravdu! Celý slovenský šoubiznis je plný homosexuálov!  A  vyjadrenie typu: „však stačilo urobiť zoznam heterosexuálov, to máš na dve strany,“ znamená asi verejnú hanbu byť v šoubiznise nehomosexuálom! Vyjadrenie D.R. je plne na mieste: „bolo to dekadentne krásne!“ Možno D.R. ani nevie, čo to dekadentný je, ale tu mala stopercentnú pravdu, že táto „kultúra“ slovenského šoubiznisu je  dekadentne krásna, čo vo voľnom preklade znamená, že je to úpadok v plnej kráse!

Slová A. Banášovej odhalili krutú pravdu, za ktorou je skryté i zaryté mlčanie katolíckej hierarchie  k tomuto vysielaniu! Na tému homosexuality už naše Združenie pre ochranu rodiny viacnásobne  verejne i neverejne upozornilo a znova upozorňuje, že mlčanie = tichý súhlas! A mlčanie na hriech = činiť hriech! O to je to pre skutočných veriacich bolestnejšie, že v priamom prenose skryto zaznelo – vy si urobte poriadok najskôr doma. Verejné zosmiešnenie iniciatívy tisícok veriacich, či neveriacich ľudí, ktorých takéto správanie poburuje, je jasným dôkazom toho, ako dokáže nepriateľ klamať a používať argumenty, keď človek nestojí v Ježišovi Kristovi! A hovorca KBS verejne prenecháva iniciatívu laickej verejnosti!

Korunu celej druhej časti položil sám Horján, keď o sebe povedal: „Ja neviem, mňa inšpirovalo veľa vecí, ale až neskôr po Lolkovi a Bolkovi…“ Tým úplne jasne vydal svedectvo, že homosexualita vôbec nemusí byť dedičná, ale je dôležité, v akom prostredí je človek formovaný. Svedectvo o „dvoch stranách heterosexuálov“ je jasným obrazom, ako žije slovenský šoubiznis, a akým smerom je a bude formovaný.

 

Lebo nič nie je skryté, čo by sa neprezvedelo…(Mk 4,22)

 

Ešte stále si myslíš, že ešte nie je neskoro prijať ústavný zákon o ochrane manželstva, rodiny a výchovy detí rodičmi, pred raketovo nastupujúcou homosexuálnou ideológiou na Slovensku? Ešte stále si myslíš, že sa Ti nemôže stať, že Tvoje 4-5, či viacročné dieťa príde zo škôlky, či školy a povie: „Ocko, maminka dnes nám spolu tancovali dvaja ujovia, dve tety, aj ja to chcem, či dokonca, maminka, ocko aj ja chcem byť homosexuál…“?!

Vďaka Bohu za to negatívne z Let´s  Dance, čo spojilo tisíce ľudí Slovenska, čo ukázalo, že nielen katolíckym veriacim, ale určite  i neveriacim, nie je ľahostajný ďalší osud, ďalšie smerovanie Slovenska. Nedajme sa však oklamať tým, že pár tisíc ľudí, ktorí vyjadrili verejne svoj názor na dehonestáciu spoločenského tanca a prezentovania homosexuálnych aktérov komerčnou televíziou, či hoci aj možná viacnásobná miliónová pokuta od Rady pre vysielanie a retransmisiu televízii Markíza, zabránia teraz už definitívnemu verejnému prieniku homosexuálnej ideológie do, veríme, že ešte stále väčšinovej heterosexuálnej populácie slovenských domácností.

Čo považujeme za jediné možné riešenie, je skutočná ochrana tradičnej rodiny a jediný spôsob je prijatie ústavného zákona o ochrane manželstva, rodiny a výchovy detí rodičmi! Po tom naliehavo voláme a píšeme už viac ako rok!  Prečo jediné možné riešenie? Lebo tento prienik už nik nezastaví! Slovenské porekadlo hovorí „S jedlom rastie chuť“. Ďalší komentár nie je potrebný.

Ak to tak vnímaš aj Ty, na webovej stránke Združenia pre ochranu rodiny je návrh ústavného zákona, ako i formuláre s petičnými hárkami   za prijatie menovaného ústavného zákona, ktoré sú k dispozícii na http://zor.webnode.sk/pripravujeme/peticia/. Prvých cca 5000 podpisov už máme. Pridáš sa aj TY?

Doslova kričíme, je päť minút po dvanástej! Počúvaj Slovensko, Ježiš je Tvoj Boh! Alebo je bohom už niekto iný!?

S úctou                                                    za Združenie pre ochranu rodiny

 

Ing. Jozef Dupkala                                                          Ing. Peter Miko

predseda Správnej rady                               podpredseda Správnej rady

 

Sedembolestná Panna Mária, patrónka Slovenska, oroduj za nás!

 

Na vedomie:

KBS,

Fórum života,

Predseda KDH Ján Figeľ,

kresťanské spoločenstvá.

zdroj: zor