Menu Zavrieť
 

Nechceme metalových bohov na Slovensku!

Tebe, Nepoškvrnené Počatie, venujem prvé slová, lebo verím, že ak zvíťazíme, tak jedine vďaka Tebe. Nemôžem nehovoriť o tom, že jedine ty si nám vyprosila milosť začať tento boj  a jedine vďaka Tebe ho aj dokončíme. A ak vyhráme, tak len preto, aby sa rozmnožili Tvoje zásluhy. Ak budeme vypočutí, tak len preto, lebo Syn nikdy nenecháva nevypočutý príhovor Matky.

„Žilina má nové srdce.“ Hovoril kedysi reklamný slogan propagujúci otvorenie obchodného domu v centre Žiliny. O pár rokov neskôr, na tom istom mieste pre reklamu visí plagát s demonickou postavou, ktorá núka svoje srdce. Je to snáď náhoda, že svet a diabol sa snažia transplantovať každý to svoje srdce aj do TVOJEJ HRUDE? A komu vlastne patrí srdce nielen Žilinčanov, ale celého národa? Koho si ctia a kto je ich bohom? Pred viac ako 50 rokmi bolo Slovensko zasvätené Sedembolestnému srdcu Panny Márie. Avšak stále častejšie vidíme, ako  niekto manipuluje ľudí k tomu, aby zabudli na toto vznešené zasvätenie. Aby nechali Máriino srdce tak, a prijali radšej to nákupne, či rockové.

Heavy Metal má ku nám toto leto prísť šíriť skupina IRON MAIDEN.  Nie sú jediní, avšak pre TENTO SVET sú, ako to niekto výstižne napísal, IKONICKÝ.

A ich DÉMONICKÉ IKONY už pridlho zatemňujú Slovensko na to, aby sme k tomu mlčali.

Keď prichádza niekto, kto sa rúha živému Bohu ako kedysi Goliáš (1 Sam 17, 16), Boh hľadá niekoho, kto by sa mu postavil a očistil jeho meno ako Dávid. Ak už ani ty nemôžeš viac zniesť Goliášove rúhania voči Bohu, hoci sa zdá byť veľký a silný ako IRON MAIDEN, postav sa spolu s nami na odpor a zapoj sa do SPOLOČNEJ MODLITBY. NECHCEŠ? Nevieš, že keď sa čím skôr nevzoprieš, Goliášova opovážlivosť bude rok čo rok narastať a bude urážať živého Boha stále viac? Preto sa zapoj do PETÍCIE:

http://www.peticie.com/iron_maiden_sam_si_vypi_svoje_jedy

Petícia – to sú dve veci:

1.Tvoje verejné vyznanie, že sa NEBOJÍŠ VEREJNE POSTAVIŤ PROTI IRON MAIDEN

2. ZÁPIS DO MODLITBY. Goliáš sa nedá skoliť ľudskými zbraňami.  Modli sa preto spolu s nami aspon 1 Zdravas denne na dole uvedený úmysel. Nechceme zvíťaziť veľkým počtom podpisov, ani presvedčivými argumentami. Nech je zjavné, že nie ľudia, či nejaké spoločenstvo z Považskej Bystrice, ale Boh dal víťazstvo nad Iron Maiden. A dozvie sa celá zem, že Slovensko má Boha.  (por. 1 Sam 17, 46)

Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska, oroduj za nás!

Úmysel modlitbovej stráže (reťaze):

Pane Ježišu, ukáž svoju moc na koncerte Iron Maiden v Hričove, aby celý národ videl, že ty si pravý a jediný Boh! My nechceme metalových bohov na Slovensku!

10 x prečo nechceme IM na Slovensku

  1. Propagácia temnoty na démonických obrazoch je satanizmus. Ak skupina Iron Maiden tvrdí, že neuctieva Satana, buď je oklamaná, alebo klame.
  2. Démonický obraz od skupiny Iron Maiden je prekliatím pre Slovensko. Tak ako sú kríž a sochy svätých požehnaním pre priestor, kde sú vystavené, tak sú démonické obrazy od Iron Maiden jeho prekliatím. Obraz dobra inšpiruje k dobrým myšlienkam, zlo naopak nabáda k myšlienkam zlým.
  3. Verejným vystavovaním démonických výjavov skupinou Iron Maiden sa ničí citlivosť svedomia najmä detí a stráca sa ich prirodzený strach zo zla a démonickej temnoty.
  4. Vystavovanie démonického obrazu Iron Maiden je manipuláciou tradičného kresťanského myslenia. Skupina IM jeho vystavovaním prelamuje prirodzený odpor ľudí k temnote okultného, pohanského sveta a tým poškodzujú základy tradičnej európskej spoločnosti, ktorá stojí na kresťanstve.
  5. Iron Maiden uctieva diabla svojou okultnou hudbou, ktorá má koreň v pohanskom vudu. Rocková hudba je spôsob masovej manipulácie myslenia ľudí nie hocijakou, ale okultnou silou.
  6. V piesni Number of the Beast (Číslo šelmy) ospevujú číslo 666 a príchod antikrista. Text piesne sa našiel na obradných miestach satanistickej sekty Process, ktorej cieľom bola príprava príchodu antikrista. Jeden člen tejto sekty chladnokrvne zavraždil 6 ľudí.
  7. V piesni Powerslave (Otrok sily) ospevujú egypský pohanský kult, vzývajú Hórovo oko či boha smrti Osirisa.
  8. Skladba  Man of Sorrows (Muž bolestí) je rúhaním nášmu Pánovi Ježišovi Kristovi. Iron Maiden v nej aplikujú 53. kapitolu proroka Izaiáša, aby týmto pre kresťanov posvätným textom vzdali úctu satanistovi Aleisterovi Crowleyimu, ktorý je tiež nazývaný ako najzvrhlejší muž 20. storočia.
  9. Bruce Dickinson, líder skupiny IM je zjavným obdivovateľom satanistu Crowleyho. Dickinson napísal scénar k filmu o Crowleyim (Chemical wedding), kde ako sám povedal: „Chce šíriť Crowleyho myšlienky.“
  10. Bruce Dickinson v interview k filmu Chemical wedding povedal, že „okultizmus neznamená temný, iba skrytý“. Keďže zjavne nerozlišuje, že celý okultizmus je službou diablovi, ťažko potom očakávať, že rozlíší, že rocková hudba je takisto službou diablovi. Jeho vyjadrenia, ktoré dementujú, že by slúžil Satanovi sú preto irelevantné.

 

Kampaň proti IM sme nezačali preto, aby sme niekoho odsudzovali, ale preto, aby tí čo ešte sú schopní počuť pravdu, dostali príležitosť zachrániť sa pred vplyvom rockovej hudby.

Viac tu: http://ssvj.webnode.sk/za-slovensko-bez-iron-maiden-2016/