Menu Zavrieť

Program akcie

II. Ročník Hrdí na rodinu

S radosťou si Vás dovoľujeme informovať, že dňa 21.09.2013 sa o 15:00 uskutoční v Bratislave II. ročník živej reťaze s názvom Hrdí na rodinu. Mladí ľudia a rodiny opäť vytvoria živú reťaz pospájanú červenými stuhami, ktorá začne pred Národnou radou SR, kde sa stretáme. Mladí pôjdu potom po Zámockej ulici až na Hlavné námestie v červených tričkách s bielou potlačou a s nápismi:

RODINA JE ÚŽASNÁ A VÝNIMOČNÁ, LEBO DETI SÚ NAŠA BUDÚCNOSŤ, MAMA A TATO NAVŽDY, NIE JE NIČ LEPŠIE PRE DETI, HRDÍ NA RODINU.

V deň konania GAY PRIDU chceme verejne vyjadriť, že:

Rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti inde sa to lepšie nedá. Nič iné nie je také výnimočné a žiadne iné priateľské vzťahy sa rodine založenej manželstvom muža a ženy nevyrovnajú. Rodina si zaslúži výnimočné postavenie.

Pre deti chystáme prekvapenie, ktoré spraví radosť im a veríme, že aj ich rodičom. Ste srdečne vítaní.

Čo si priniesť? Veľmi sa potešíme, ak prídete v červenom tričku! Ešte viac sa potešíme, ak prídete v našom tričku! Dá sa kúpiť iba za náklady, ak si ho rezervujete na našej web stránke. Prineste si na tú hodinku s nami dobrú náladu. Veľmi oceníme, ak prídu spevokoly a muzikanti a zaspievajú deťom detské pesničky!

Trasa živej reťaze

Pôjdeme od parlamentu, po Zámockej, Michalskej na Hlavné námestie.

Zdroj: http://hrdinarodinu.sk/program-akcie/