Menu Zavrieť

Bratislava 15.6.2013
Bratislava – kultúrne mesto
V sobotu 15. júna 2013 sa konal už tradičný pochod za ochranu rodiny ulicami starého mesta Bratislavy. Organizuje ho Združenie pre ochranu rodiny zor.webnode.sk, Občania za Kresťanské Hodnoty a Tradície okht.sk , Spoločenstvo svätého Jozefa ssvj.webnode.sk a Združenie za obnovu a ochranu morálnych hodnôt.

Citujem organizátorov:

Tu už totiž vôbec nejde o boj homosexuálnej a LGBT loby za ich práva, ale o celý systém zámerne likvidujúci pojem rodiny ako takej. O čo ide?

● skrze gender rovnosť pohlaví odstrániť rozdiely medzi mužom a ženou,

● presadiť homosexuálne partnerstvá a manželstvá, búrajúc pojem tradičnej rodiny,

● systémom juvenilnej justície vytvoriť podmienky pre nadnárodné kradnutie detí,

● inštitucionalizovanou sexuálnou výchovou detí už od 4 rokov veku skrze programy OSN a EÚ pod pláštikom ochrany práv detí sexuálne devastovať deti, aby si mali právo do 14. roku veku vybrať svoje pohlavie,

● zničiť rodinu ako Boží dar ľudstvu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Bratislava sa stala cieľovým miestom homosexuálnej turistiky. Bary Starého mesta praskajú vo švíkoch pod náporom amerických, britských, nemeckých a aj solventnejších slovenských homosexuálov, ktorí tu popíjajú pivo a zoznamujú sa s mladými slovenskými prostitútmi.

Nakoniec, veď primátor nášho hlavného mesta, Milan Vtáčnik homokultúru v meste oficiálne podporuje. Citujem organizátorku dúhového pochodu homosexuálov Romanu Schlesingerovú:

“Podpora pána primátora Ftáčnika nás teší už druhý rok po sebe. Myslíme si, že je to jeden z najdôležitejších signálov, ktoré môže samospráva vyslať smerom ku svojim občanom a občiankam. Bratislava sa tak stáva otvoreným európskym mestom, reprezentovaným primátorom, ktorý podporuje menšiny a znevýhodnené skupiny. Oceňujeme tento postoj,”

Bratislava sa otvára homosexuálnej turistike, pohlavným chorobám, verejným obscénnostiam a exhibicionizmu.

Pochod na ochranu rodiny začal tradične na námestí SNP a ulicami Starého mesta prešiel až pred Slovenské národné divadlo. Prejavy, spev, modlitby. V sprievode boli v prevahe ženy, mnohé s deťmi. Účastníci pochodu boli slovne atakovaní zvláštnymi indivíduami: muži v ženských šatách, polonahí, v parochniach, v lodičkách a pod. Pohľad na ľudí, ktorí sa modlia a v rukách nesú symboly kresťanstva ich rozdráždil do nepríčetnosti. Niektorí z nich simulovali pohlavný styk, iní sa bozkávali, niektorí dokonca odhaľovali genitálie! Pokrikovali na účastníkov pochodu oplzlosti, nadávali im do fašistov, rasistov, neonacistov, a to všetko za účasti policajtov.

Bol som šokovaný. Neveril som vlastným ušiam a očiam. Ako je toto možne? Kde sme sa to dopracovali? Kde to žijeme?

Tento mladík nám (aj deťom), ktorí sme boli v sprievode ukazoval svoje genitálie. Neviem, či to bol čašník, alebo atrakcia, ktorá má nalákať „zákazníkov“, ale stál pri vchode jednej z reštaurácií pod Michalskou bránou. Prosím verejnosť o jeho identifikáciu (poprípade identifikáciu reštaurácie, ktorej je zamestnancom?) za účelom podania trestného oznámenia:

(poznámka: link v predchádzajúcej správe)

Ing. Tomáš Ondrovič (stredoškolský učiteľ)