Menu Zavrieť

Vyhrážky smrťou homosexuálmi

2.2.2011, Londýn, (LSNevs.com/magnificat.sk) – Prestížna anglická konzervatívna novinárka uviedla, že sa jej vyhrážali smrťou po tom, ako kritizovala vo svojom stĺpčeku plány zaviesť homosexuálnu agendu do britského školstva.

Melanie Phillips píše pre Daily Mail a povedala, že takúto reakciu očakávala a tá len potvrdzuje pravdivosť napísaného.

“Intenzita však prevýšila moje očakávania.” – uviedla – “Minulý týždeň som čelila mimoriadne mrzkej spŕške nenávisti a podnecovaniu k násiliu. Ak sa gay komunita snažila dokázať pravdivosť mojich tvrdení, nemohla to urobiť lepším spôsobom.”

Phillipsová prehlásila, že homosexuáli sa pokúšajú potlačiť každý opozičný názor, ktorý nekonvenuje ich politickým cieľom. “Reakcia na toto moje stanovisko plne odhaľuje ich totalitné myslenie , ktoré je skryté za homosexuálnou agendou.” Podľa nej prejavili neschopnosť akejkoľvek tolerancie a nenávisť, teda všetko veci, z ktorých sa snažia obviňovať práve ostatných

Vo svojom januárovom stĺpčeku č. 24 Melanie Phillipsová poukazovala i na početné prípady, kedy kresťania a iní zástancovia tradičnej sexuálnej morálky skončili po poukázaní na ňu tým, že zrazu mali na krku súdne žaloby.

“Vyjadrenie obvyklých morálnych noriem západnej civilizácie sa stáva postupne spoločensky neprijateľným postojom“, píše novinárka.

“Tieto údajne útlocitné osoby, ktoré sa cítia len zranené poukázaním na tradičnú morálku mi odrazu naposielajú cez Twitter priam erupciu varovaní: hovoria mi, že by ma mali zabiť, a hneď ponúkajú aj konkrétne riešenia: “Zabite niekto tu Melániu, prosím!”, “Ty homofóbna kecka zo psieho zadku, zabi sa!”, “Hoďte ju do Temže!”, “Dostaň rakovinu”, “Dúfam že ti zhorí dom!”, “Skoč pod vlak”, a aj oveľa oveľa nechutnejšie “návrhy”.

Phillipsová je židovskej národnosti, je liberálna konzervatívka, špecialistka na Izrael a islamské krajiny.

“Západ stráca naraz dve veci – racionalizmus a slobodu. Chystá sa podľahnúť “ľahkému totalitarizmu”, ktorý podlomí jeho akcieschopnosť a obranyschopnosť.” – varuje Philipsová.

zdroj: Magnificat