Menu Zavrieť

Rozpad rodiny je pasca nastražená na rodičov aj ich deti. Nesmierne deprimujúci je pohľad na malé deti, ktoré sa zúfalo pokúšajú zvládnuť chaos spojený s touto smutnou udalosťou v období, kedy by ich hlavnou úlohou mal byť telesný a duševný rast.

Kniha Láska musí byť neústupná prináša alternatívne riešenie pre tých, ktorých manželstvo sa ocitlo v kríze. Publikácia vám pomôže: pochopiť príčiny vzniku partnerských konfliktov, do ktorých ste sa dostali zvážiť reálne možnosti, ktoré máte pri pokuse zachrániť vaše manželstvo hľadať primerané kroky pri riešení krízy stať sa vo svojej láske k druhému neústupným.

Dr. James C. Dobson, jeden z najuznávanejších amerických psychológov, je zakladateľom a riaditeľom nevládnej americkej organizácie Focus on the Family (Zamerané na rodinu), zameranej na pomoc manželstvám a rodinám. Je autorom mnohých kníh s tematikou rodiny a výchovy. Štrnásť rokov prednášal na katedre pediatrie na Southern California School of Medicine a sedemnásť rokov pracoval v detskej nemocnici v Los Angeles ako vedecký pracovník. Bol poradcom niekoľkých amerických prezidentov v oblasti výchovy. Je ženatý, má dve dospelé deti.

Knihu vydalo nakladateľstvo Návrat domů.