Menu Zavrieť

Spoločnosť svätého Bazila Veľkého, Združenie pre ochranu rodiny, Občania za Kresťanské Hodnoty a Tradície, Rodina je základ, Deti patria rodičom, Združenie za obnovu a ochranu morálnych hodnôt, Združenie za tradičnú rodinu, Spoločenstvo svätého Jozefa, Zastavme AUTOGENOCÍDU, STOP Juvenilnej justícii

Vás pozývajú na pokojné manifestácie, ktoré sa uskutočnia dňa 28 mája 2014 v Galante, v Senci, v Pezinku a v Bratislave.

Prítomných bude aj 20 mužov, ako symbol hlavy rodiny a budú držať posvätené zástavy (podomácka výroba) z rôznymi nápismi ako symbol Božieho majestátu, vlády a ochrany rodiny.

Manifestácie sú ako protest proti hrozbám, ktoré na Slovensko doliehajú a ktoré sú namierené na základ našej spoločnosti – na rodinu. A ak v tomto boji padne rodina, tak padne celý národ a nepriatelia to dobre vedia.

Chceme sa verejne postaviť za ochranu národa, rodín, detí. Chceme informovať verejnosť o nebezpečenstvách, ktoré im hrozia (juvenílna justícia, Gender ideológia, LGBTI ideológia, sexuálna výchova,…)  a ako sa proti tomu brániť.

Program:

Od 09:00 do 10:00 hod. → Manifestácia v Galante – Mierové Námestie.

Od 11:00 do 12:00 hod. → Manifestácia v Senci – Námestie 1. Mája.

Od 13:00 do 14:00 hod. → Manifestácia v Pezinku – Radničné Námestie.

Od 16:00 do 17:30 hod. → Manifestácia v Bratislave – Hlavné Námestie – cez Sedlársku ulicu na Hviezdoslavove Námestie.

 

Momentálne sa nám  prihlásilo 15 mužov, ktorí potvrdili účasť na manifestácií. Mnohí z nich si na tento deň zobralo pracovné voľno a sú ochotní obetovať čas a prísť. Ak máš záujem prísť a zúčastniť sa všetkých troch manifestácií, tak neváhaj a napíš na centrumochranyrodiny@gmail.com a rezervujeme ti zástavu.

Chceme Vás povzbudiť, aby ste prišli podporiť manifestácie svojou účasťou a zároveň pomocou pri rozdávaní letákov, CD a DVD. Matky a ženy, ak máte záujem zúčastniť sa, tak môžete napiecť perníky zo symbolmi rodiny a rozdávať okoloidúcim.

Obnova rodiny = Vzkriesenie národa.

Za Boha a za rodinu.

Viac na:

www.spolocnostsbm.sk, www.zor.webnode.sk, www.okht.sk, www.zoomh.webnode.sk, www.rodinajezaklad.sk, www.detipatriarodicom.sk, www.stopautogenocide.sk, facebook :zastavme.autogenocidu – – STOP Juvenilnej justicii